2012 metų žurnalai

„ŽVAIGŽDELĖ“ 17 numeris

VZ 1717-ojo numerio skaitytojai sužinos apie giesmę „Tyli naktis“, kuri pirmą kartą skambėjo 1818 m. Kūčių vakarą Austrijoje. Kviečiame pasiklausyti iš vokiečių kalbos išverstos giesmės „Tyli naktis“. Ji skambės kompaktinėje plokštelėje „Juoksis angeliukai“. Žvaigždutė Baltoji nykštukė, nusileidusi ant Mėnulio, tyrinėja Žemės planetą ir paruošė staigmeną – kosminį  kryžiažodį. Skyrelyje „Apie tai, kas svarbu“ vaikai dalinasi patirtimi bendraujant su kitokiais žmonėmis: kitos tautybės, odos spalvos ar negalią turinčiu žmogumi. „Mergaičių kambaryje“ situacija: iš mokyklos grįžusi mergaitė savo kambaryje pamato sesę ir randa siaubingą netvarką, paimtus jos daiktus. Kaip šioj situacijoj galima sutarti su mažesne sese? Kaip panašioje situacijoje elgtumėtės jūs? „Berniukų kambaryje“ – dziudo treniruotės. Kūno kultūros mokytojas ir dziudo treneris Gintaras Litvinkas pasakoja, kaip prasidėjo jo draugystė su šiuo sportu ir kas yra dziudo. Kaip papuošti namus Kalėdų vainiku, skaitytojai sužinos rankdarbių skyrelyje. Vaikai kviečiami užeiti į „Vakaro Žvaigždelės“ virtuvę su gera nuotaika ir kepti kalėdinius keksiukus. „Muzikines bendravimo pamokas“ – tai gražiai iliustruotos 4 dainelės su natomis. Vaikai galės patys (ar padedami mokytojų) išmokti groti ir dainuoti naujas daineles. Skaitytojai, turintys visus 2012 metų žurnaliukus, jau galės susegti 16 dainų knygelę. Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė  „Juoksis angeliukai“.

CD17 1. Giesmė „Tyli naktis“ 5. Pasaka „Nenusimink, pelyte“
2. Daina „Mano širdin“ 6. „Tikrai tikrai“ 12 dalis
3. Daina „Juoksis angeliukai“ 7. Dainelių garso takeliai
4. Daina „Eglelės lopšinė“  
nata1 Ištraukos iš kompaktinės plokštelės

„VAKARO ŽVAIGŽDELĖ“ 16 numeris

VZ16Baltoji nykštukė dalijasi su skaitytojais vasaros įspūdžiais, apkeliavusi net aštuonias Saulės sistemos planetas.

Susipažinę su mergaite Saulute, vaikai sužinos, kaip galima mokytis groti ypatingu būdu – spalvomis. „Berniukų kambarys“ vienu metu pavirto į karinių pratybų lauką: Lietuvos karo akademijos karininkai moko, kaip ugdyti valią? Mergaičių kambaryje – įrodymai, kodėl neverta skleisti paskalų. Ieškantiems džiaugsmo -  pasaka visai šeimai „Apie džiaugsmą“. 16- ajame „Vakaro Žvaigždelės“ numeryje skaitytojai galės spręsti sudoku, išsikepti rudens pagalvėlių ir klausysis „Muzikinių bendravimo pamokų“ . Tai gražiai iliustruotos 4 dainelės su natomis. Vaikai galės patys (ar padedami mokytojų) išmokti groti ir dainuoti naujas daineles. Taip pat yra gitaros akordai.Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė „Obuoliukai su megztukais“, kurioje skamba 4 dainelės, jų garso takeliai, pasaka ir pasakojimas iš Senojo Testamento.

CDruduo2012 1. Daina „Siuntė mane motinėlė“ 6. „Tikrai tikrai“ – 11 dalis (Abromas ir Egipte)
2. Daina „Du meškiukai“ 7. Garso takelis („Siuntė mane motinėlė“ )
3.  Daina „Sudie, vasara“ 8. Garso takelis („Du meškiukai“)
4. Daina „Meilė kantri“ 9. Garso takelis („Sudie, vasara“)
5. Pasaka „Obuoliukai su megztukais“ 10. Garso takelis („Meilė kantri“)
nata1 Ištraukos iš kompaktinės plokštelės

„VAKARO ŽVAIGŽDELĖ“ 15 numeris

VZ 15Žurnaliukas kviečia skaitytojus pradėti linksmai ir įdomiai atostogauti. Su Baltąja nykštuke nukeliausite net iki Paukščių Tako Galaktikos ir daugiau sužinosite apie Saulę. „Berniukų kambaryje“ rimtas pokalbis apie pinigus ir apie tai, kuo išbandoma žmogaus išmintis. Patarimas mergaitėms - ką daryti, kai nepatinka, kas madinga. Riteris Šviesius prašo pagalbos išspręsti konfliktą. Na ir, žinoma, vasaros vakarais prie pasakos norisi dar kažko saldaus. Tad vasara kvepiančioje virtuvėj – „Braškinis lengvuolis“... Jūsų laukia ir „Muzikinės bendravimo pamokos“ – tai gražiai iliustruotos 4 dainelės su natomis. Vaikai galės patys (ar padedami mokytojų) išmokti groti ir dainuoti naujas daineles. Taip pat yra gitaros akordai. Dėmesio – dvi daineles („Mano akinukai“ ir „Žalia žirniuko lopšinė“) galės atlikti spec. poreikių vaikučiai(nesudėtingi žodžiai ir melodija). Taip pat vaikų laukia linksmi žaidimai, galvosūkiai, užduotėlės, vaikų kūryba. Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė „Žalia žirniuko lopšinė“, kurioje skamba 4 dainelės, jų garso takeliai, pasaka ir pasakojimas iš Senojo Testamento.

CD15 1. Daina „Mano akinukai“ 6. „Tikrai tikrai“ – 10 dalis (Abromo pašaukimas)
2. Daina „Paprasta filosofija“ 7. Garso takelis („Mano akinukai“ )
3. Daina „Mama ir tėtis sugrįš“ 8.  Garso takelis („Paprasta filosofija“)
4. Daina „Žalia žirniuko lopšinė“ 9. Garso takelis („Mama ir tėtis sugrįš“)
5. Pasaka „Visa tiesa apie Ilgesį“ 10. Garso takelis („Žalia žirniuko lopšinė“)
nata1 Ištraukos iš kompaktinės plokštelės

Žurnalo „VAKARO ŽVAIGŽDELĖ“ 14 numeris

VZ 14Pavasaris į Žemę ateina ne vienas – drauge su juo atkeliauja ir žurnaliukas vaikams „Vakaro Žvaigždelė“. Jūsų laukia „Muzikinės bendravimo pamokos“ – tai gražiai iliustruotos keturios dainelės su natomis. Šie muzikos kūriniai skatins vaikus kurti gražius tarpusavio santykius, būti geresniems. Kai kurios dainos skirtos atlikti specialiųjų poreikių vaikams (lėtesnis ritmas, nesudėtingi, lengvai suprantami žodžiai). Per metus planuojame išleisti 4 žurnalo numerius, todėl skaitytojai, įsigiję visus 4 žurnalo numerius, turės galimybę susisegti 16 dainų knygelę. Dainos ir jų garso takeliai skambės žurnaliuko priede – kompaktinėje plokštelėje. Žurnale rasite atsakymus į klausimus: kaip atrodo žvaigždės nykštukės? Kodėl šypsotis sveika? Koks yra seniausias Lietuvoje archeologų surastas žaislas? Ką tėveliai galvoja apie berniukų muštynes ir ką riteris Šviesius kalba apie patyčias? „Vakaro Žvaigždelė“ išmokys pasigaminti pyragaičių „Lengvučių“ ir išradingai papuošti skalbinių segtukus. Taip pat Jūsų laukia linksmi žaidimai, galvosūkiai, užduotėlės, vaikų kūryba. Skyrelyje „Saulutė šviečia visiems“ spausdinamas Danieliaus Kalinausko eilėraštis „Keistuolis ežiukas“. Danielius gimė tesverdamas vos 900 g. Šiame skyrelyje spausdinsime kūrinius, bendradarbiaudami su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Žurnaliuko priedas – kompaktinė plokštelė „Meilė niekad nesibaigia“.

CDzurnaluiNr14 1. Daina „Meilė niekad nesibaigia“ 6. Pasaka „Apie gyvas mintis“
2. Daina „Meškiukas ligoninėje“ 7.  „Tikrai tikrai“ – 9 dalis
3. Daina „Nepraeik pro šalį“ 8.  Garso takelis („Meilė niekad nesibaigia“)
4. Daina „Debesėliai“ 9.  Garso takelis („Meškiukas ligoninėje“)
5. Pasaka „Apie lietaus lašelius“ 10.  Garso takelis („Debesėliai“)