2013 metų žurnalai

„VAKARO ŽVAIGŽDELĖ“ 20 numeris

VZ 20
  • Ar tau patinka pasakos ir dainelės?
  • Ar lengva priimti save tokį, koks esi?
  • Kaip pajausti Dievo Dvasią?
  • Ar tau patinka sportuoti? (įdomybės apie sportą)
  • Ar nori praustis savo pasigamintu muilu?
  • Gal norėtum paragauti morkų saldainių?
  • Ar teko lankytis indėnų kaime?

Spręsk užduotėles, galvosūkius ir laimėk prizus!

Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė „Rudenėlio muzika“ (dainelės, pasakos).

VZ20 CD 1. Daina „Pūsk pūsk, vėjelėli 7. Pasaka „Kada reikalingas liūdesys“
2. Daina „Trys pupos“ 8. Radijo spektaklis „Žydroji paukštė“
3. Daina „Baltas angelėlis“ 9. Tikrai tikrai 15
4. Daina „Miltai ir cinamonas“ 10. Garso takelis „Trys pupos“
5. Pasakojimas „Išsriaubta kūdra“ 11. Garso takelis „Baltas angelėlis“
6. Pasaka „Devyniabrolė“ 12. Garso takelis „Miltai ir cinamonas“

 

nata1 Ištraukos iš kompaktinės plokštelės.

„VAKARO ŽVAIGŽDELĖ“ 19 numeris

virselis19 Ką galima nuveikti vasarą? „Vakaro žvaigždelėje“ skaitytojai atras net 10 dalykų, kuriuos galima padaryti vasarą ir specialų pasiūlymą – sukurt savo „Vasaros nuotykių dienoraštį“!

Pomėgis ar priklausomybė? Šia tema kalba psichologė ir 13-14 metų paaugliai. Jie bando paaiškinti, kuo skiriasi pomėgiai nuo priklausomybės, kada pomėgiai tampa priklausomybe.

„Tėvelių puslapyje“ pasaka „Kaip Domas iš kompiuterio nelaisvės paspruko“. Vasara tai toks laikas, kai vaikai gali užsiimti tik jiems mielais dalykais. Rankdarbių dirbtuvėlėje vaikai išmoks pasidaryti smėlio laikrodį. Užduočių skyrelyje bus galima žaisti su žuvytėmis ir gėlėmis, o pamąstymui – trys sudoku ir trys prizai. Ar vasaros pradžioje galima apsieiti be braškinių ledų? O kaip pasigaminti šį skanėstą, sužinosite „Vakaro žvaigždelės“ virtuvėje. Nukeliavę į „Sraigių pamokėlę“, skaitytojai sužinos, koks nesusipratimas įvyko žaidimų aikštelėje ir ko galima iš jo pasimokyti kiekvienam. Su savo pasakojimu ir nauju konkursu debesėlis laukia vaikų „Žinių lagamine“. Skyrelyje „Nori pamatyti?“ susitikimas prie spalvoto stiklo gabaliukų dirbtuvėje „Vitražo manufaktūra“. „Berniukų kambaryje“ mokysimės pasidaryti aitvarą. Skyrelyje „Saulutė šviečia visiems” skaitytojai susipažins su Dominyku Damkausku, kuris mokėsi fotografijos ir šiuo metu fotografuoja GYVENIMĄ.

Muzikinės bendravimo pamokos“ – tai 4 gražiai iliustruotos dainelės su natomis ir gitaros akordais. Dainos skamba žurnalo priede – kompaktinėje plokštelėje „Vasarėlė“.

cd19 1. Daina „Apie kompiuterių peles“ 7. Pasaka „Sausainiai su riešutais“
2. Daina „Vasaros vakaras“ 8. Pasaka „Dovana saulei“
3. „Tikrai tikrai“ 14 dalis 9. Tikrai tikrai 15
4. Daina „Ar tu gali?“ Dainelių garso takeliai
5. Pasaka „Sraigutė Irutė“  
6. Pasaka „Devyniabrolė“  

 

nata1 Ištraukos iš kompaktinės plokštelės

„VAKARO ŽVAIGŽDELĖ“ 18 numeris

VZ 18 Vaikams nemažas įvykis jų gyvenime yra peštynės, kai dėl kažko susiginčija ir reikia išsiaiškinti, kas teisus. Kaip ginčą baigti draugiškai? Broliams meškiukams Knopsiui ir Bopsiui jų draugė Lietutė padeda susitaikyti primindama apie Jėzaus Kristaus prisikėlimą iš mirusiųjų per šv. Velykas. Skyrelyje „Apie tai, kas svarbu“ vaikai pasakoja situacijas, kuriose patiria malonumą padėdami ne tik bendraamžiams, bet ir suaugusiems, pavyzdžiui, vienišiems žmonėms. „Mergaičių kambaryje“ Elena su savo katyte Mūza laukia skaitytojų ir paruošė klausimyną. Jis padės visiems šeimos nariams apsispręsti prieš įsigyjant gyvūną, ar ne per didelė atsakomybė jį auginti. Ateikite į „Berniukų kambarį“! Kas berniukus įkvepia rašyti knygas ir šokti hip hopą? Per sraigių pamokėlę išsiaiškinkite, kam svajoja paskirti visą savo gyvenimą sraigės. Kas tik perskaitys Karaliaus Jogurtaliaus istoriją apie stebuklingą kepurę, tas ir pats tokios užsinorės. Ją pasidaryti labai paprasta – kiekvienas suvalgyto jogurto indelis gali virsti stebuklinga kepuraite! Į „Žinių lagaminą“ vėjas atpūtė debesėlį, kuriam labai patinka pas mus atkeliavęs pavasaris ir debesėlis visus metus apsistos Lietuvoje. Skyrelyje „Saulutė šviečia visiems“ pamatysime ryškias džiaugsmo spalvas Teresės šilko tapybos paveiksluose.

„Muzikinės bendravimo pamokos“ – tai 4 gražiai iliustruotos dainelės su natomis ir gitaros akordais. Dainos skamba žurnalo priede – kompaktinėje plokštelėje „Baltos avelės“.

CD18 1. Giesmė „Dievas – Šviesa, Dievas – Meilė“ 7. Pasaka „Apie ežiuką“
2. Daina „Sapnų paukštelis“ 8. „Tikrai tikrai“ 13 dalis (šv. Velykos)
3. Daina „Mažas baltas katinėlis“ 9. Garso takelis „Sapnų paukštelis“
4. Daina „Pamačiau kukutį“ 10. Garso takelis „Sapnų paukštelis“
5. Pasaka „Baltos avelės žalioje pievelėje“ 11. Garso takelis „Mažas baltas katinėlis“
6. Pasaka „Geras darbas visada šalia“ 12. Garso takelis „Pamačiau kukutį“

 

nata1 Ištraukos iš kompaktinės plokštelės