Atsiliepimai apie internetinę svetainę

„Man labai patinka dainelė apie mažą šuniuką. Linkėjimai Vakaro Žvaigždelei“.

Simona
(Lenkija, Suvalkai)


„Šaunuoliai! Pritraukiate ir suaugusiųjų dėmesį paklausyt pasakelių. Tikrai labai kietos pasakos :) Ypač patiko „Drąsus zuikis“ ir „Baltos avelės“, kurios patiko visiems, kuriems rekomendavau prieš miegą :) Galima smagiai iš tokių pasijuokti :) Ir toliau smaginkit vaikus ir tuos, kurie nenori dar suaugti :)“.

Mariukas
(Vilnius)


„Jūsų naujos dainos dar gražesnės. VAKARO ŽVAIGŽDELĖ JĖGA!!!“

Kornelija
(Kuršėnai)


Man labai patinka istorijos ir pasakos!Mano broliui Mažvydui (kuriam bus 3 m.) patinka dainelės. Man taip pat“.

Danielius Jukna
(Panevėžys)


„Labas, aš Modesta. Labai mėgstu klausytis jūsų pasakėlių. Visada laukiu pasirodančių vis naujų pasakų. Norėčiau, kad pasakėlės pasirodytų kiekvieną dieną. Tada kiekvieną dieną jų laukčiau. Ačiū !!!“

Modesta
(Kupiškis)


„Man labai patiko jūsų žaidimai. Tikrai labai smagūs ir keliantys nuotaiką...Gyvuokite ilgai ilgai...“

Larisa
(Jonavos r.)


„Man labai patiko jūsų dainelės ir žaidimai. Ir nesvarbu, kad man beveik 11 metų“.

Eglė
(Puvočių km.)


„Tikras atradimas jūsų puslapis ir jūsų pasakėlės. Lietuvoje neįsigijom pasakų knygelių, tai tenka mūsų mažajai Saulei kurti pasakėles, o kadangi jau išsisėmėm, tai puolėm ieškot internete :) Ir radom! Valio! Ir dar su dainelėm! Šaunu! ACIŪ JUMS.“

Daiva
(Norvegija)


„Rupūs miltai, kokia graži pasaka. Nors man ne trys metukai, tačiau su malonumu pasiklausiau. Ačiu už pasaką, lauksim kitų“. Apie pasaką „Sena obelis ir vienas obuoliukas“


„Sveiki:) Man labai patiko pasaka „Apie tiesą ir melą“. Mane pamokė, kad meluoti negražu ir gėda. Man dar labai patiko dainelė „Dievas viską žino“. Ji labai graži, juk Dievas is tiesų viską žino ir mato. Jūs tikri šaunuoliai, aš myliu Jūsų laidą ir labai noriu susitikti su Jumis gimtadienio šventėje:)“.

Veronika
Liašenko (11 m.)


„Man pačiai būna labai įdomu klausytis krištolinio laistytuvo istorijų. Stebiuosi, kaip jums pavyksta taip gyvai atpasakoti Senojo Testamento istorijas, kad jos taptų suprantamos ir įdomios mažajam klausytojui. Ačiū, kad gerbiate vaikus ir kalbate jiems apie tokį gyvenimą, koks jis yra iš tikrųjų, nevengdami ir nemalonių temų - apie nuodėmę, skausmą, mirtį“.

Birutė Spraunienė
(klausytojų mama)


„Ačiū už nuorodą internete - vakare paleisiu siųstis visas laidas…Mano žmona yra tikybos mokytoja, jai labai patinka “Vakaro Žvaigzdelės” laidos. Dabar galės duoti įrašų paklausyti vaikams su regėjimo negale. Jūsų darbas tikrai ne veltui“.

Antanas Šulskis


„Geresnių radijo laidų vaikams Lietuvoje nėra. „Vakaro Žvaigždelės“ laidelių radimas buvo įvykis mūsų šeimos gyvenime. Esame išklausę 31 laidą. Žinau, nes esu susirašius. Renkam laideles iš laidų archyvo „Žinių radijuje“ ir jas klausom viena po kitos. Ypač, kai sergam ir negalim eiti į darželį. Tai neįtikėtinai nuostabi alternatyva televizoriui ir kompiuteriui. Tai tikra dovana krikščioniškoms šeimoms. Nuostabi pagalba vaikų ugdyme. Šlovė Dievui, kuris toks maloningas, kad ikvėpė, įgalino kūrybinį kolektyvą daryti šį darbą ir tepalaiko Savo malone šią veiklą“.

Lina Šulcienė
(trijų vaikų mama, Kaunas)


„Mums labai patiko istorijos iš krištolinio laistytuvo, o ypač laistytuvo dainele:), ji labai linksma ir graži“.

Edvinas Gurskas ir Jekaterina Liašenko
(Vievis)