Atsiliepimai apie radijo laidas

 Įjungdama radijo laidelę ryte - žadinu vaikus. Jie dar gulėdami klausosi, susidomi ir išsibudina. Klausydami jie gali rengtis ir daryti kitus rytinius darbelius. Lengviau keltis, kai namuose pilna šurmulio, gyvenimo, veiksmo. Vaikai manęs paprašė, kad pasiūčiau jiems po vakaro žvaigždelę – pagalvėlę miegui.
Esu labai dėkinga, kad kuriate vertybinį turinį turinčias laidas. Labai džiaugiuosi “gerosiomis žiniomis”. Biblinės temos atstoja katechezę vaikams. Džiaugiuosi, kad esame ne vieni. Ačiū, kad padedate :)
Mama Simona  (Kaunas, 2019 m. vasaris)


„Miela „Vakaro žvaigždele“,

Ačiū jums, kad esat tokie šviesūs ir nuoširdūs!!! Džiaugiamės Jumis, kad auginat mūsų vaikams angelų sparnus!!!“

Mama Jurgita, Ugnė, Viltė Maria


„Vakaro Žvaigždele“,

Ačiū, kad esate, džiuginate, padedate vaikučiams ir jų tėveliams leisti laiką labai įdomiai, prasmingai, džiaugsmingai. Ačiū, kad padedate augti vaikučiams muzikaliems, smalsiems.

Svetlana (Kaunas)


„Ačiū už nuostabius darbus! Labiausiai mums patinka jūsų radijo laidos! Tai super! „Vakaro žvaigždelė“ – mūsų mėgstamiausia laida! Sėkmės Jums!“

Bortkevičių šeima


 „Noriu padėkoti už nuostabias laideles, giesmes ir daineles mažiesiems. Esu spec. pedagogė ir darbe su neįgaliais vaikučiais klausomės Jūsų dainelių. Vaikai žavisi Knopsiu, Snaigiuku, baltu kačiuku, laistytuvu. Šios dainelės suprantamos, ritmingos,nenusibostančios, džiugina gražūs įvairūs balsai.

     Džiaugiuosi, kad Jūsų dėka jau turime dainelių, kurios labai padeda vaikams mokytis. Labai lauksime jų ir daugiau.

Gražių Šv. Velykų.Sėkmės ir Dievo palaimos visam žvaigždelės kolektyvui. Švieskite ir šildykite visus ilgai ilgai.

Ingrida (Vilnius)


 „Mano vardas Justė. Esu ketvirtos klasės mokinė. Vieną kartą mokytoja pasiūlė paklausyti radijo laidelės vaikams ,,Vakaro Žvaigždelė“. Kai pasiklausiau, tai man labai patiko. Ši laidelė naudinga ir mažiems, ir dideliems. Ji moko mylėti Dievą, pažinti gėrį. Laidelę klausau ne tik aš, bet ir mano mama, tėtis. Ši laidelė labai įdomi ir man patinka“.

Justė Pečkaitytė
(Vilnius)


„Ši laida tikrai nuostabi. Tiesa sakant, jos klausymas yra mano namų darbai, kadangi studijuoju žurnalistiką. Tikriausiai kiekvienas širdyje esame vaikai, todėl taip gera klausytis šių dainelių ir pasakėlių. Tai puikus būdas atsikratyti dienos stresų ir pailsėti nuo ištisai persekiojančio negatyvumo“.

Gintarė


„Man labai patinka klausytis Jūsų laidelių. Vaiku dienos centre kiekvieną dieną klausau įrašus, kuriuos Jūs dovanojote. Labiausiai man patinka dainelė apie baltą garvežiuką. Per dieną jos klausausi daug daug kartų. Jau ir visi vaikai ją išmoko. Dainuosime ją per vasaros stovyklos atidarymo šventę“.

Ilona
(Vievio dienos centras)


„Miela „Vakaro Žvaigždele“, man labai patinka jūsų radijo laidelės ir pasakėlės. Jos yra linksmos, gražios ir nuotaikingos. Ačiū už šią radijo laidelę Dievui.

Laura
(Alytaus r. Daugai)


„Ačiū už nuorodą, kur galima pasiklausyti jūsų laidelių, klausomės visi išsižioję :) (mama Daiva, dukrytė Saulė ir tetukas Aleksas). Na ir, žinoma, šias nuorodas gavo mūsų draugai, kurie turi vaikučių, ir visi patenkinti :).“

Laiškutis iš Norvegijos


„Visai atsitiktinai sužinojau apie Jūsų nuostabią laidelę. Tai tiesiog stebuklas šiais susvetimėjimo ir sumaterialėjimo laikais. Esu ikimokyklinukų auklėtoja ir labai norėčiau, kad vaikučiai galėtų pasiklausyti šių dainelių ir pasakėlių darželyje. Ar galėčiau jų atsisiųsti, ar kur nors nusipirkti kompaktinių plokštelių? Būčiau labai dėkinga už nuorodas. Ir te padeda jums Dievas“.

Irma Kuojienė
(Palanga)


„Norėčiau, kad jūsų laida būtų kiekvieną dieną!!!“

Dovilė Snarskaitė
(Leliūnų km., Kretingos r.)


„Anksti rytą atsikeliu ir labai laukiu „Vakaro Žvaigždelės“. Norėčiau, kad „Vakaro Žvaigždelė“ būtų kiekvieną dieną“.

Simona Čirvinskaitė
(Užlieknės km.)


„Laidelė „Vakaro žvaigždelė“ pagrindinė priemonė ruošiantis tikybos pamokoms ne tik pradinukams, didelį įspūdį palieka ir vyresniesiems, ačiū už tokią laidelę. Mes, tikybos mokytojai, turime pasitelkti visą fantaziją, ruošiantis pamokoms, nes neturime tinkamų vadovėlių“.

Daiva


„Labai dėkojame už nuostabias, pamokančias laideles. Mes pastoviai klausome, įsirašome į kasetę ir duodame paklausyti kaimynų vaikučiams. Linkiu jums kūrybinės energijos ir Dievo išminties perteikiant Dievo Žodį vaikų kalba“.

Rūtelionienė su šeima
( Klaipėdos r.)


„Šeštadienį jau nuo ryto vaikai laukia laidelės. Jos labai patinka, metodiškos. Vaikams patinka, kad kartojamos dainelės. Dėkoju jums už laidas“.

Kaminskienė


„…Labai džiaugiamės, galėdami klausytis jūsų laidelių, kalbančių vaikučių širdelėms apie Dievo meilę, Jo gailestingumą. Mūsų trys vaikučiai nekantriai laukia tavęs kiekvieną šeštadienį. Ačiū, kad tu esi, kad galime girdėti tave per “Žinių radiją“.

Butkevičienė
( Panevėžio r.)


„Labai labai džiaugiamės jūsų radijo laida. Mes visi, maži ir dideli, su įdomumu klausomės gražių pasakėlių, linksmų dainelių ir tikrų Biblijos pasakojimų.“

Rima Jonušienė
6 vaikučių mama ( Prienų r.)


„Miela, Vakaro Žvaigždele,

Kiekvieną šeštadienį, jei tik yra galimybė, mielai klausausi tavo laidelės. Man ji labai patinka. Klausausi jos ir su savo sesute Simona, kuriai 5 metai, o kartais ir su tėveliais. Turiu dar sesutę Teofilę, kuriai tik 3 mėn…“

Kristijonas Sakalauskas
9 m., (Jonava)


„Sveiki, Jums rašo Viktorija ir Greta (sesės dvynės, 11 m.). Mums labai patiko laidelės „Apie meilę“ ir „Vaiko ašarėlė“. Labiausiai tai sraigė patiko, kuri mokėsi lietuvių kalbos :), o kita tai miegalė buvo ir tinginė :(. Jūsų laidelės labai gražios ir pamokančios. Mes džiaugiamės, kad Jūs esate :). Iki susitikimo:).“

Viktorija ir Greta Bandinskaitės
Vievio bendruomenės paslaugų tarnyba, vaikų dienos centras