Atsiliepimai apie žurnalą

 

Laba diena, ačiū už prizą-siurprizą man labai patiko jūsų atsiųsta knyga „Nojus ir jo laivas".
Man labai patinka jūsų žurnale „Vakaro žvaigždelė"  esantys visokie receptai ir žaidimai, užduotys ir dainos, pasakos. Esu surinkęs visus jūsų išleistus žurnalus nuo tada, kai jie buvo pradėti leisti ir dar iki šiol klausausi jūsų dainų iš surinktų kompaktinių plokštelių. O dabar labai laukiu kada bus išleistas naujas pavasario numeris.

Su šiltais linkėjimais
Mykolas D.


 „Vakaro žvaigždelė“ – mūsų pats mėgiamiausias žurnalas. Skaitom – visa šeima, klausom – visa šeima, dainuojam – visa šeima...Pažintinis, pamokomasis, linksmasis, nuostabusis žurnalas...Ačiū, kad esat...labai esate reikalingi. Būkit. Laukiam kiekvieno numerio. Ačiū, kad esate nekomerciniai, nepopsiniai...tikra išmintis“. 

Mama Dalia


„Miela „Vakaro žvaigždele“,

Ačiū už mielas akimirkas su Jumis. Tiek šilumos ir dvasingumo Jūsų kūryboje. Sėkmės!“

Vida Burlėgienė


 Jūs, kaip „Vakaro žvaigždelės“ kūrėjai, pakankamai giliai analizuojate įvairias vertybes. Džiugu su vaikais skaityti ir aptarti tekstukus, pasimokyti gražaus, kultūringo, mandagaus, etiško, draugiško elgesio. Man, kaip mokytojai, tai irgi yra puiki metodinė priemonė organizuojant įvairių dalykų pamokas, vedant klasių valandėles. Mes dažnai ir Jūsų leidžiamus kompaktus klausomės, ypač piešdami, kurdami per dailės ir technologijų pamokas.

Mokykloje nuo pat pirmų klasių ugdome įvairias kompetencijas. Todėl būtų šaunu Jūsų žurnalo puslapiuose rasti pamokančių istorijų apie pasitikėjimo savimi skatinimą, apie „kitokius“ vaikus ir pagarbą jiems, atsakomybę, pareigingumą, gerąjį užsispyrimą, empatišką klausymąsi, mokymosi motyvaciją, smalsumą, komandinį darbą, bendradarbiavimo svarbą, lyderystę ir pan.

Sėkmės Jums!

Asta Sakalienė (Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokytoja)


 „Laba diena,mes taip džiaugiamės susipažinę su tokiu nuostabiu vaikams žurnalu "Vakaro žvaigždelė". Esame labai dėkingi už galimybę jus skaityti. Dėkojame, kad seneliams atsiuntėte žurnalų, kuriuos mes parsivežėme į Islandiją. Jau nebežinau kelintą kartą vakarais prieš miegą skaitome tuos pačius numerius. Ar galėtumėte šį kartą atsiųsti naujų žurnalų į Islandiją?“

Pučkorių šeima (Islandija)


Ačiū Jums, kad esate! Mes gyvename Amerikoje ir mums labai trūksta Lietuvos, o Jūsų žurnaliukas padeda vaikučiams išlaikyti lietuvybę. Jiems taip patinka CD su dainelėm, pasakom ir pamokėlėm. Jūsų žurnalas pripildytas nuostabiai pamokančių istorijų, pasakų, dainelių, konkursų ir nėra masiškų reklamų kaip kituose žurnaluose. Ačiū, kad mokinate vaikučius gyventi prasmingą, pilnavertį, krikščionišką gyvenimą. Jūsų žurnalas – tai viskas, ko mes ieškojome ie esame dėkingi Dievui, kad Jus suradome. Prašau, klestėkite!“

Eglė (JAV)


 „Esu labai dėkinga „Vakaro žvaigždelei“ už jos nuoširdumą, meilę, už aiškias ir paprastas, lengvai suprantamas Biblijos istorijas, už nuostabaus grožio daineles ir giesmeles. Esame dideli Žvaigždelės gerbėjai ir tikimės bei linkime gyvuoti dar daug daug metų!Ačiū!“

Eglė Meškauskienė


 Esu trijų vaikų mama ir meno vadovė darželyje. Jūsų „Vakaro žvaigždelė“ žavi, džiugina, kaskart yra laukiama viešnia. Nuostabios, pamokančios pasakėlės, dainelės. Kaip šaunu, kad yra CD su pasakomis, dainelėmis ir jų garso takeliais. Labai šaunu išmokus patiems dainuoti pagal fonogramą – kokie koncertai vyksta namuose! Vyresnėliams sūnums (9 ir 10 m.) patinka straipsneliai apie jų amžiui būdingas temas ir problemas – vyksta diskusijos paskaičius straipsnelius. Labai smagu su Debesėliu keliauti po Lietuvą, jos etnografinius regionus. Su šeima kas vasarą keliaujame po Lietuvą, o paskaitę Debesėlio pasakojimus, pasidžiaugiame, kad lankėmės ir mes ten, matėme tas pačias vietas, kaip ir Debesėlis. Paukščių garsai mažajam, keturmečiui, kelia puikias emocijas.

     Taigi belieka nuoširdžiai padėkoti, kad Jūsų žurnaliuko dėka vaikai auga tikintys, dori, mąstantys, kūrybingi, dainingi. Kuo geriausios sėkmės ir lauksim kaskart „Vakaro žvaigždelės“ savo namuose. Su geriausiais linkėjimais, Virginija“.

Virginija Klimavičienė (Vilnius)


Smagu, kad dirbate šį darbą. Man pati „Žvaigždelė“ buvo labai į naudą šiais metais. Mano Eglė nuo pat atostogų pradžios pradėjo kalbėti apie mirtį ir niekaip negalėjo nustoti. Prieš tai visada svajojusi tapti mama, staiga nutarė, kad nenori. Nes neva, kai ji tapsianti mama, aš tapsiu močiute, o močiutės miršta. Jokie atsakymai jos netenkino. Grįžusi pati įsijungė „Baltųjų avelių diską“ ir išgirdusi, kad Dievas nugalėjo mirtį, pati nesiliovė klausiusi evangelijos istorijos ir mane vis kvietė paklausyti kartu - juk tai taip svarbu! Ir paskui linksmai pareiškė, kad dabar jau nori būti ir šešerių, ir šimto metų - kaip mama:)

Gitana Irnienė


Tik įjungus vasaros CD mano vaikiukas puolė šokti :)! linksmybes garantuotos :!

Joelio mama


Žurnaliukas „Vakaro Žvaigždelė“ dienos centro „Tavo svajonė“ vaikams yra didelė dovana. Visų pirma todėl, kad aktualios ir įvairios temos perteikiamos labai žaismingai, kūrybingai ir vaikams suprantama kalba. Pamokančios istorijos bei pasakojimai padeda su vaikais kalbėtis apie dorą elgesį, teisingus pasirinkimus, sąžiningumą - vertybes, kurias turime puoselėti jaunajai kartai. Labiausiai džiugina tai, kad patys dienos centro vaikai turi galimybę sudalyvauti įvairiose žurnaliuko rubrikose ir išsakyti savo nuomonę. Labai svarbu vaikams, kurie gyvena sunkesnėse socialinėse sąlygose (vaikų dienos centrą lanko vaikai iš socialinės rizikos šeimų) būti ne tik pasyviais klausytojais, bet ir aktyviais dalyviais. Vaikams dėmesio niekada nebūna per daug!

Vilma Judenienė

Psichologijos 4 kurso studentė
Vaikų dienos centro "Tavo svajonė" savanorė


Žurnalas „Vakaro Žvaigždelė" nuostabi dovana vaikams. Mano mergaitės su nekantrumu laukia naujo numerio, o belaukdamos vis peržiūri senus. Žurnaliukas džiugina tuo, kad čia randame visko, kas domina mano vaikus: vaikiškai perteiktos įdomios gyvenimiškos įstorijos, užduotėlės, žaismingi receptai, konkursai, vaikų pasakojimai, pamokėlės, kaip gražiai elgtis. Vaikai ypač džiaugiasi, kad kartu su žurnaliuku būna ir kompaktinė plokštelė su istorijomis, dainelėmis, pamokančiais pasakojimais. Vaikai labai mėgsta jų klausytis vakare prieš miegą. O svarbiausia, kad be nerimo galiu leisti savo vaikams skaityti šį žurnaliuką.

Mama Rasika


„Muzikines bendravimo pamokas“ pritaikau darbe su vaikučiais (4-5 metų bei jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai). Jiems patinka dainelės, jie mielai bando jas atkartoti. Kiekvienais metais grupėse turiu bent po kelis labai aktyvius nenuoramas, kuriems sunku susikaupti, tiesiog pabūti ramiai. Jiems be galo patiko ramios, muzikinės, pamokančios pasakaitės, mielai klausosi dainelių bei patys jas dainuoja. Pamažu išmoksta įsiklausyti, tampa ramesni... Tai puiki medžiaga muzikos klausymui, muzikos imitavimui, tiesiog susikaupumui, aptarimams...

Kruopščiai parinktos „Muzikinių bendravimo pamokų“ dainelės artimos ir aktualios vaiko pasauliui, jo sampratai apie šeimą, aplinką. Jose su vaikučiais randame ir klausimus ir atsakymus. Tai puiki pagalba muzikos vadovui beieškančiam kelio į kitokį vaiko muzikos pažinimo pasaulį, norinčiam, kad muzika pasiektų ne tik vaikų auseles, bet ir širdeles. Kad muzika guostų, drąsintų ir ramintų. Kad mokytų džiaugtis mažais dalykais ir kartu suprasti, koks didis yra Tas, kuris viską sukūrė. Labai norėčiau, kad ir toliau vaikų periodikoje būtų šis leidinys, nes tik neseniai jis pasiekė mūsų miestą, ir mes tuo labai džiaugiamės.

Vilija Urbonienė
(Rokiškio darželio-mokyklos muzikos vadovė ir Rudolfo Lymano muzikos mokyklos gitaros mokytoja)


„Muzikines bendravimo pamokas“ naudoju tiek muzikiniuose užsiėmimuose, tiek įvairiuose darželio bendruomenės šventėse. Stengiuosi išsiųsti vieną žurnalą i Turkiją, kur gyveną pažįstama šeima. Jie labai džiaugiasi galėdami klausyti lietuviškų dainelių, kurios neša pozityvią energiją ir suteikia daug šiltų emocijų. Šios dainelės yra labai naudingos ir vaikučiams, ir mokytojams. Šiuo metu nėra daug naujos muzikinės literatūros, todėl šios „Muzikinės bendravimo pamokos“ yra itin aktualios. Be praktinės reikšmės jos moko vaikus įvairių pozityvių dalykų. Žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ dainelės ugdo vaiko supratimą apie džiaugsmą, meilę, gėrį, teisybę bei skatina kūrybiškumą, o taip pat ugdo vaikų gerovę ir bendravimo įgūdžius.

Božena Buinicka
(Vilniaus miesto l.d. „Coliukė“ , muzikos mokytoja)


Labai norime padėkoti likimui, kuris leido susipažinti su žurnaliuku, Jums, kad esate ir už galimybę pabūti gruodžio 19 d. šventėje, kurioje dalyvavo keletas mūsų darželio vaikučių su auklėtoja. Kaip gera buvo matyti tiek daug besišypsančių veidų…Kai kurie vaikučiai, net nesusimąstydami, pasakė, kad ir jie nori ką nors pradžiuginti, kam nors padaryti ką nors gera. Kartu svarstėme, kaip ir ką galima pradžiuginti ir kodėl reikia daryti gerą kitiems. Kalbant apie tai , labai tiko ir jūsų paskutinio žurnaliuko istorijos, pasakos, kurios buvo perskaitytos keletą kartų.

Su nekantrumu laukiame kiekvieno jūsų numerio. Esame užsiprenumeravę. Vaikučiams labai patinka klausytis skaitomų istorijų, pasakų, o ypatingai džiugina sulauktas kompaktas…Mums patinka dainuoti ir su malonumu dainuojame visas daineles. Tik sunkiau yra išmokti žodelius.Tikimės, kad jūsų žurnaliukas ir toliau džiugins vaikų širdeles. Ačiū jums už tai, kad galime pažinti gėrį, grožį.

Danguolė Voinič
(Bezdonių vaikų darželio auklėtoja metodininkė, 2010 m. sausis)


Esu pradinių klasių mokytoja, kartu su laidele ,,Vakaro žvaigždelė” atradau ir žurnaliuką. Jame su savo mokinias atrandame mus jaudinančių temų, tai proga padiskutuoti apie svarbius, tačiau retai kalbamus dalykus. Šis leidinys išsiskiria savo visapusiška kokybe. Manau, jis patenkina smalsumą ir mažam, ir didesniam mokiniui.Tai galimybė formuoti, plėsti vaiko pasaulėžiūrą. Tai puiki mežiaga, kuria galima naudotis pamokose. Didelis šio leidinio privalumas - prie jo pridėtas CD. Ypač mokiniams patinka klausytis ir mokytis nuostabių giesmelių, dainelių, o mokytojams patinka šįų dainelių prasmingas turinys.

Šiuo metu laukiu naujojo ,,Vakaro Žvaigždės “ žurnaliuko ir naujų, įdomių diskusijų su mokiniais.

Gita Kriščiūnienė
(Vilniaus ,,Pelėdos” pradinės mokyklos mokytoja)


Labas, perskaičiau tavo žurnaliuką ir jis man labai patiko. Ačiū už tokį gražų žurnaliuką.

Simona
(Klaipėda)