„M. K. Čiurlionio simfoninė poema „Jūra“

 

Konkurso „M. K. Čiurlionio simfoninė poema „Jūra“ rezultatai. Konkurso tikslas – atrinkti gražiausius piešinius ir padovanoti senelių globos namams.

Labai džiaugiamės sulaukę iš tiesų daug konkurso dalyvių. Dėkojame ne tik jauniesiems dailininkams, bet ir jų mokytojams bei tėveliams, kurių dėka piešiniai mus pasiekė. Sulaukėme piešinių iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Mažeikių, Panevėžio, Piliuonos (Kauno r.), Saločių (Pasvalio r.), Piniavos (Panevėžio r.) ir Vievio. Iš viso konkurse dalyvavo 69 piešiniai. Atrinkome 7, kuriuos padovanojome Vilniaus Mykolo Sopočkos hospisui.

Birutė Venslavičiūtė (8 m., Vilnius)
Ieva Skupaitė (13 m., Vilnius)
Julija Latakaitė (Mažeikiai, Senamiesčio pagr. Mokykla, 3 a kl., mokytoja D. Liaučienė)
Svajūnė Ščerbinskaitė (7 m., Panevėžio „Vilties“ progimnazija, 1 b kl., mokytoja Asta Sakalienė)
Erika Januškevičiūtė (Saločių A. Poškos pagr. mokykla, 9 m., mokytoja Rasuolė Dovidavičiūtė)
Mėja Urbikaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija, 2 v kl., mokytoja J. Širvienė)
Aurelija Stašinskytė(Klaipėdos Gedminų progimnazija, 2 v kl., mokytoja J. Širvienė)

Vaikų laukia prizai:

*M. K. Čiurlionio namai kiekvienam dovanoja po knygelę „Šiandien karaliai mums pasakas seka“ su CD (Rokas Zubovas atlieka savo prosenelio M. K. Čiurlionio kūrinius) ir kviečia į ekskursiją. M. K. Čiurlionio namai yra memorialinė vieta Vilniaus senamiestyje, kur 1907-1908 m. gyveno ir kūrė lietuvių kompozitorius ir dailininkas M. K. Čiurlionis (Savičiaus g. 11).

* M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus dovanoja nemokamą ekskursiją (M. K. Čiurlionio g. 35, Druskininkai). Čia augo ir kūrė M. K. Čiurlionis. (https://www.youtube.com/watch?v=Vcn_UZWYjYM)

M. Sopočkos hospisas mus šiltai priėmė prieškalėdiniu laikotarpiu, todėl ligoniams linkėjome geros sveikatos ir pagiedojome kalėdinių giesmių.

Nuoširdžiai dėkojame VISIEMS konkurso dalyviams – jums padovanosime „Vakaro žvaigždelės“ atminimo dovanėlę.

Dėkojame paveikslų rėminimo salonui GETIJA (Vilnius, T. Ševčenkos g. 16), kuris parėmė šią akciją profesionaliai įrėmindamas piešinius.

„Vakaro žvaigždelės“ redakcija