file55445235 3214b7ef

Ačiū visiems akcijos „Širdelės šiluma“ dalyviams.

Ačiū už numegztas vilnones kojines, pirštines, šalikus ir nuostabias kalėdines dekoracijas. Vaikučiai, kurie gyvena Vilniaus SOS vaikų kaime, LABAI APSIDŽIAUGĖ šiomis dovanomis – iš karto apsiavė kojinytes, užsirišo šalikus, o savo eglutę papuošė Jūsų rankų darbo žaisliukais. Vaikučiai labai laukia sniego, kad galėtų apsimovę Jūsų megztomis pirštinėmis statyti besmegenį.

Nuoširdžiai dėkojame močiutei Danutei iš Vilniaus, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos pirmokams ir mokytojai Vidai Kacevičienei, Kaišiadorių lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtojai Rimai Parniauskienei, vaikučiams, jų tėveliams ir seneliams.

Šiltai šiltai,

Vakaro žvaigždelė

 Vaikai jums taria nuoširdų AČIŪ!!!

03 Besmegenis siluma
siluma1 Sirdeles siluma Kojines
 
Sirdeles siluma 2 Sirdeles siluma 3
 
 Vilniaus SOS vaikų kaime vaikai globojami remiantis šeimos modeliu: vaikai gyvena šeimomis po 5-6 atskiruose nameliuose kartu su SOS mama. Vaikai čia patenka iš labai sudėtingų gyvenimo sąlygų, netekę tėvų globos arba našlaičiai.
 Pirmasis SOS vaikų kaimas įkurtas Austrijoje 1949 m., kai po Antrojo Pasaulinio karo našlaičiais liko daugybė vaikų. Šiuo metu visame pasaulyje SOS vaikų kaimų yra 134 (žr. nuotraukas).