Giesmelių vėrinukas

giesmeliu verinukasTai VAKARO ŽVAIGŽDELĖS antroji kompaktinė plokštelė.

Pirmoji plokštelė vadinosi „Vakaro Žvaigždelė. Dainelės. Pirma dalis“ (išleista 2008 m.)
  Kiekviena giesmė įrašyta VŠĮ „Gerosios Naujienos centro“ garso įrašų studijoje. Tai šiuolaikinių bei ankstesniuose amžiuose gyvenusių autorių kūriniai.  Giesmes atlieka vaikai ir suaugusieji. Švelnus, malonus vaikiško balso tembras sukelia draugišką šypseną, prasmingi giesmių žodžiai ir maloni melodija pakylėja, praskaidrina kasdienybę, suteikia jėgų gyventi. Dvasinę vertę turintys tekstai ir muzika sustiprina Žodžio poveikį.

Šių giesmelių galima ne tik klausytis, bet ir jas atlikti – yra fonogramos ir išspausdinti giesmelių žodžiai.

Dailininkė Vida Petrašiūnienė subtiliai iliustravo šią plokštelę - ant smilgos suvertos žemuogės ir gėlės dvelkia vasara, šiluma ir namų jaukumu. O ant lapų skaidrūs rasos lašeliai - užuomina į tyrumą, skaidrumą. Dizainerės Birutė Vilutienė ir Jolanta Staniulionytė puikiai sumaketavo kompaktinės plokštelės viršelį, nugarėlę bei knygelę su giesmių žodžiais, kurie iliustruoti vaikiškais piešinėliais (tai radijo laidos „Vakaro Žvaigždelė“ klausytojų piešiniai).

Giesmelės skirtos ir vaikams, ir suaugusiems. Tikime, kad šie kūrinėliai suteiks daug džiaugsmo ir  skambės bažnyčiose, mokyklose, darželiuose ir namuose ne tik per Kalėdų ir Velykų šventes, bet ir kiekvieną dieną.
Kviečiame pasiklausyti ištraukų iš šios kompaktinės plokštelės.